RODO

  1. Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest Karolina Kapustka zamieszkała w Poznaniu.  Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres poczty elektronicznej karojan@op.pl.
  2. Pani/ Pana dane będą przetwarzane w celu realizacji złożonego zamówienia. Podstawą przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. b RODO.
  3. Zakup książek, warsztatów oraz ebooków odbywa się poprzez formularz dostępny na niniejszej stronie internetowej lub poprzez adres mailowy karojan@op.pl. Dane wskazane w formularzu zamówień nie są zapisywane w systemach elektronicznych, a przekazywane na skrzynkę pocztową administratora danych. Partnerem cudanapatykach.pl jest Stowarzyszenie Paradoks, które udostępnia kanały płatności przelewy24.pl poprzez które może być dokonywana płatność za zakupione warsztaty oraz książki i ebooki.
  4. Dane będą przetwarzane nie dłużej niż jest to konieczne do realizacji zamówienia oraz rozliczenia dokonywane na rzecz właściwych organów państwowych (tj. Urzędu Skarbowego).
  5. Przysługuje Pani/ Panu prawo do dostępu do swoich danych osobowych, prawo żądania ich sprostowania oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania.
  6. Wobec danych zebranych na podstawie zgody, ma Pani/ Pan prawo do jej wycofania w dowolnym momencie. Zgodę można odwołać poprzez złożenie stosownego pisemnego oświadczenia zawierającego czytelny podpis na adres poczty mailowej Stowarzyszenia.
  7. Przysługuje Pani/ Panu również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi, podjęcie współpracy lub realizację wysyłki zamówionej książki.