Regulamin zakupów ebooków

 1. Niniejszy regulamin obowiązuje dla zamówień składanych przez stronę cudanapatykach.pl
 2. Właścicielem strony cudanapatykach.pl jest Karolina Kapustka.
 3. Kontakt ze sprzedającym możliwy jest pod adresem email: karojan@.op.pl.
 4. Zamówienia oraz zakup ebooków odbywa się poprzez stronę cudanapatykach.pl lub przez adres mailowy karojan@op.pl.
 5. Kupujący dokonuje wpłat na konto bankowe sprzedającego lub poprzez system szybkim płatności dotpay.pl lub przelewy24.pl.
 6. Wysyłka zakupionego / zamówionego ebooka odbywa się w ciągu 24 – 48 godzin od momentu zaksięgowania wpłaty na konto sprzedającego.
 7. Kupujący zobowiązany jest do dokonania płatności w ciągu 72 godzin od złożenia zamówienia. Nieopłacone zamówienie po tym okresie zostanie automatycznie anulowane i nie będzie realizowane.
 8. Zakupiony ebook zostaje przesłany na adres mailowy zamawiającego. Adres mailowy na który zostanie wysłany zakupiony ebook kupujący podaje w formularzu składania zamówienia.
 9. Kupowany ebook to warsztat do samodzielnej realizacji przez kupującego. W związku z tym nie ma możliwości zwrotu zakupionego ebooka, a tym samym otrzymania zwrotu wpłaconych należności.
 10. Kupujący chcący otrzymać rachunek za zakupiony ebook powinien o tym fakcie poinformować poprzez wiadomość email.
 11. Podane przez kupującego dane osobowe niezbędne do realizacji zakupu przetwarzane są zgodnie z RODO oraz polityką prywatności strony cudanapatykach.pl.
 12. Złożenie zamówienia oznacza akceptacje niniejszego regulaminu.
 13. Partnerem cudanapatykach.pl jest Stowarzyszenie Paradoks, które udostępnia kanały płatności przelewy24.pl poprzez które może być dokonywana płatność za zakupione warsztaty oraz książki i ebooki.